I večeras smo se okupili da bi zadnji dan trodnevnice našem župnom zaštitniku zavjetnom svetom misom zahvalili Bogu koji po zagovoru našeg zaštitnika župe mnogima usliša molbe. Molilo se za Crkvu, za mlade, za našu župu….Lijepo je bilo ova tri dana biti u Kominu i pohoditi našu crkvu. Sutra je sveti Ante. Mise su u 6 i u 10 sati kada će biti procesija. Također će biti blagoslov djece i vozača. Lijepo bi bilo da se odazovemo i zahvalimo svetom Anti i dragom Bogu na uslišanim molitvama i zamolimo milost i zaštitu za vrijeme pred nama. Danas se naša župa priključila akciji župe Karmelske Gospe u Bagaloviću i svojim prilogom pomogli djelovanje Caritasa župe u Kninu. Hvala svima na odazivu. Mir vam i dobro! Laka vam i blagoslovljena noć.

Fotografija Župa sv. Ante, Komin.

Fotografija Župa sv. Ante, Komin.

 

Fotografija Župa sv. Ante, Komin.