Danas je u našoj župi podijeljen sakrament svete krizme. Krizmatelj je bio msgr. Martin Vidović, nadbiskup grada Nina. Sakrament potvrde primilo je osmero krizmanika: Luka Čupić, Doris Dugandžić, Jure Golemac, Mihovil Medak, Ema Šuman, Marko Šuman, Martin Šuman i Karla Vlahović. Na početku, u ime svih krizmanika i župne zajednice, nadbiskupa je pozdravila krizmanica Doris Dugandžić. Nadbiskup Martin se u propovijedi dotaknuo današnje nedjelje Dobrog pastira. Spomenuo je iz čitanja mnoštvo koje stoji pred prijestoljem-izvorom života. To su ljudi, narod Božji, Crkva, svi oni koji su slušali glas Božji, rekao je. Međutim, Isus nije samo pastir, već i jaganjac koji je prolio krv za sve ljude. Gospodin od nas traži naše osobno zalaganje za naš spas i za spas drugih. U današnje vrijeme Crkvi su potrebni sveti, revni i hrabri pastiri za koje se treba moliti. Pozvao nas je da budemo uz svoje pastire, kao zajednica, posebno molitvom. Krizmanicima se obratio rječima da danas primajući pečat dara Duha Svetoga postaju zreli članovi Crkve i da pristupaju izvoru života. Pozvao ih je da ostanu vjerni Kristu i zazvao Božju milost na sve nazočne. Bogu hvala i slava sada i u vječnosti! Amen. – završio je svoju propovijed nadbiskup Martin. Na kraju svete mise župnik don Dražen Dukić zahvalio se dragom Bogu i svima koji su učinili da današnji dan prođe u lijepom i svečanom ugođaju te nadbiskupu Martinu predao prigodan poklon. Pred blagoslov je nadbiskup čestitao krizmanicima, njihovim obiteljima i cijeloj župi na ovom događaju. Još jednom je pozvao sve nazočne da svojim životom i djelima budu kršćani. Jer kršćanin ne može biti onaj tko krade, čini zlo, uskraćuje radničke plaće ili donosi zakone koji se protive nauku Crkve i Božjem zakonu, rekao je. Pozvao je mlade da ostanu tu, na svojoj grudi jer nam je Bog izrazito bilo milostiv kada je stvarao komad zemlje gdje danas obitava naš narod. Svima još jednom čestitamo. Povodom Majčina dana svim majkama čestitamo njihov dan. Mir vam i dobro.