Osvanija je lip i miran dan nakon dva dana borbe sa požarom. Ovim putem želimo zahvaliti svima koji su sudjelovali u zaustavljanju i gašenju požara: vatrogascima, pilotima kanadera, našim mještanima koji su gasiteljima donosili vodu, kolače,kiflice, članovima udruge MI na skuhanoj večeri za njih, trgovkinjama koje su bile na raspolaganju i hladile vodu i ostalo piće, Grad Ploče za pokrivanje financijskih troškova večere, osobama iz Grada zaduženima za ovakva stanja , mjesnom odboru na čelu sa Miom Šuman za trud i kordinaciju svih nas u selu….i svima vama dragi ljudi na dobrim željama i molitvama za dobar ishod ovog požara.
Nadamo se da nikoga nismo zaboravili,a ako jesmo javite pa ćemo ga navest jer nije namjerno. Uz ove današnje slike našega ranjenoga brda koje jedva čekamo da ozeleni za koju godinu ,želimo vam ugodan ostatak dana. Fala još jednom svima.