GOSPIĆ (IKA)

Biskupski ordinarijat u Gospiću obavještava javnost da se zdravstveno stanje umirovljenoga gospićko-senjskog biskupa dr. Mile Bogovića pogoršalo te je sinoć nakon 23 sata vozilom Zavoda za hitnu medicinu Ličko-senjske županije prevezen u KBC Rijeka u Respiratorni centar.

Biskup Bogović: Ako je Njemačkoj potrebno puno radnika, neka onda pošalje  brodove ili avione po migrante

“Ovime pozivamo sve vjernike na molitvu za biskupa Milu kako bi se njegovo zdravstveno stanje popravilo. Također,  još jednom pozivamo sve građane na odgovornost i poštovanje epidemioloških mjera u suzbijanju širenja koronavirusa.

Zahvalni smo zdravstvenim djelatnicima Opće bolnice Gospić koji su uložili puno truda kako bi se biskup Bogović kvalitetno liječio od zaraze koronavirusa”, istaknuto je u priopćenju Biskupskoga ordinarijata iz Gospića.