SPLIT (IKA)

U Nadbiskupskom ordinarijatu u Splitu u petak, 7. kolovoza Splitsko-makarska nadbiskupija i poduzeća Pling d.o.o., Lavin d.o.o. i Svod d.o.o. potpisali su ugovore za prvu fazu izgradnje Svećeničkog doma u Mravincima.

Susretu su uime Nadbiskupije nazočili splitsko-makarski nadbiskup i metropolit mons. Marin Barišić, generalni vikar Splitsko-makarske nadbiskupije mons. Miroslav Vidović, glavni nadzorni inženjer Dalibor Kasalo iz poduzeća Polyline d.o.o. i upravitelj Svećeničkog doma u Splitu don Tomislav Bašić.

Poduzeće Pling d.o.o. izvodit će zemljane radove, Lavin d.o.o. izolaterske radove, a Svod d.o.o. će raditi na armirano-betonskim i pripremnim radovima.

Zaželjevši nazočnim predstavnicima poduzeća Božji blagoslov u radu, mons. Barišić je izrazio zadovoljstvo što će Splitsko-makarska nadbiskupija konačno dobiti Svećenički dom koji odgovara potrebama suvremenog čovjeka.