Nije tajna da su mnogi popularni pjevači, poradi slave, prodali svoju dušu đavlu. „Ako ti je glavni cilj da budeš slavan, tada ćeš morati učiniti SVE da dođeš do toga. Pisat ćeš svoje ime KRVLJU DOK POTPISUJEŠ UGOVOR SA ĐAVLOM!“ – govori u intervjuu jedna popularna pjevačica za Hip Holywood.com

Mega popularni The Beatlesi su započeli taj trend, na pop-rock sceni. Don Josip Radić, ovako nam govori o John Lennonu: “Svakome će Đavao ponuditi lažni sjaj. Ponekad sasvim otvoreno. Svakome kaže: “Samo daj mi svoju dušu! Daj mi svoje tijelo! Daj mi svoje preobraženje! Daj mi svoje povjerenje!” To Đavao govori ovome svijetu: “Daj mi svoje povjerenje!”

Primjer. Najslavnija rock grupa “The Beatlesi”. Poznato je, da je njihov glavni član, JOHN LENNON, bio vrlo zainteresiran za okultizam i da je bio na spiritističkim sastancima. Za one koji ne znaju, to je stupanje u kontakt s Đavlom. To je spiritizam. Lennon je rekao: “Znam da će Beatlesi imati uspjeha kao ni jedna druga grupa. Točno to znam, jer sam za taj uspjeh svoju dušu prodao Đavlu!”

Taj trend su nastavili brojni drugi, „gladni i žedni“, slave, novca, bogatstva, zdravlja…i kod samog vraga, ako treba, da se postigne ono što se želi. Sve je to ništa, sve je to teška ispraznost, kao što i kažu velike zvijezde, sada već u strahu, jer vrag itekako naplaćuje svoje usluge, već za života. Oni koji su radili „ugovore s đavlom“, imaju strašne probleme…pitanje je, koliko će ih dospjeti do psihijatrije…do egzorcista već, jako teško. Zato brojne, megapopularne zvijezde, čudno, iako su, poželjni od milijuna i milijuna obožavatelja, obožavani u svakom smislu, puni para, slave, kuća, stanova, vila, umiru u „čudnim okolnostima“, pate od teških, teških depresija, te se nerijetko ubijaju… Zar mislite da je to slučajno?!

Megapopularna KATY PERRY javno svjedoči, u VIDEU koji smo priložili u članku. „Željela sam biti „Amy Grant u glazbi“, nije uspjelo, pa sam prodala svoju dušu đavlu.“ Vidimo i stihove iz jedne njezine pjesme: „It´s a dance with the devil“ u prijevodu na hrvatski: „To je ples sa đavlom“. Roditelji, kao i oni koji slušaju Katy Perry, misleći da je to bezbrižna zabavna glazba, trebaju se zapitati, da li „bezbrižno i inkognito“ ulaze, kao i njihova djeca, u opasnu „đavlovu zonu“ djelovanja, koja može imati itekako ozbiljne posljedice.

Megapopularni EMINEM, odrastao je s majkom alkoholičarkom, proživio uistinu užasno djetinjstvo. Da bi došao do slave i novca, također ulazi u „đavlovu mrežu“. Ovo su njegovi stihovi: „Ja sam zarobljen. Kad bi se mogao vratiti, ne bih repao. Prodao sam svoju dušu vragu. Ne mogu je dobiti natrag. Samo želim otići.“ Žalosno je kako je đavao uspio utjecati na Eminema preko njegovih rana iz, uistinu, uistinu užasnog djetinjstva u kojem je bio okružen mržnjom i nasiljem.

LADY GAGA, za vrijeme jednog intervjua, govori kako se zna razljutiti, to svjedoči u uistinu čudnoj modnoj kreaciji: „Zaklinjem se Luciferom da ću…! Znate, malo se razljutim!“ Dalje u videu vidimo repera koji repa pred prepunom dvoranom stihovima: „Prodao sam svoju dušu đavlu!“ U dvorani se tada prolamaju vriskovi uzbuđenja, oduševljenja i zanosa.

RIHANNA, megapopularna pjevačica u audio intervjuu je pitana od voditeljice: „Zašto pokrivaš rukom svoje oko, na fotografiji naslovnice albuma?!“ Rihanna odgovara ležerno kroz osmijeh: „Zato jer štujem đavla.“

NICKI MINAJ svjedoči: „Roman je „ludi dječak“, koji živi u meni. On mi govori stvari koje ne želim reći. „Rođen je“, mislim, prije nekoliko mjeseci, „rođen je“ iz bijesa, „začet je“ u bijesu. Prijeti da će prebiti ljude, nasilan je. Rekla sam mu da ode od mene, ali on mi je rekao da ne želi otići.“

ARIANA GRANDE, pjeva „pop laganice“, međutim, u jednoj „laganici“ pjeva ove stihove, koji su daleko od „laganice“: „Večeras sklapam ugovor sa đavlom, i znam da ću zbog toga upasti u nevolje.“ Njezina mega popularna pjesma „One last time“, koja ima preko 306 milijuna pregleda na popularnom Youtubeu:  „Dozvolila sam da uđem u vatru, znam da sam se trebala boriti protiv toga. Na koncu, barem sam iskrena. Znam da je ovo moja greška, trebala sam biti pažljivija.“

Kralj popa MICHAEL JACKSON, koji je preminuo pod uistinu sumnjivim okolnostima, koje još nisu razotkrivene ovim stihovima „hrani“ stotine milijuna obožavatelja: „Vrag me se dočepao kroz ovaj ples.“ Sljedeća pjesma: „Sve za novac. Lagat ću za tebe. Umrijeti ću za tebe. Čak sam prodao dušu đavlu.“

BOB DYLAN, vidljivo u strahu, progovara otvoreno novinaru koji ga pita: „Zašto još radiš? Zašto si još tu, u glazbenim vodama?“ Bob Dylan odgovara, gledajući u pod, prestrašen, sa titravim osmijehom na blijedom licu: „Pa, neke stvari ne mogu uzeti zdravo za gotovo. Imaju veze sa sudbinom. Napravio sam ugovor s „njim“. Znaš, toliko vremena je prošlo, ja se držim svoje strane, svog dogovora.“ Novinar ga pita: „Koji je to bio dogovor?“ Bob odgovara: „Da dođem do tu, gdje sam sada.“ Novinar pita, pomalo začuđen: „S kim ste se to dogovorili?“ Bob Dylan još bljeđi, ozbiljniji, s kiselim osmijehom, očiju i dalje uperenih u pod, vidljivo je da iz njega progovara strah dok izgovara ove riječi: „Sa…sa…sa „šefom“, sa „zapovjednikom“, koji nije s ovoga svijeta, nego od svijeta koji ne možemo vidjeti.“

O KE$HI sam već pisao i stavljao njezin megapopularni spot od cca 140 milijuna pregleda u članak, naravno i u ovaj članak ću ga staviti.  Ona je otvoreno priznala da je sotonistica. Njezini stihovi: „Prodala sam svoju dušu i nema povratka. Nastavljam plesati sa đavlom. Ti i ja smo napravili dogovor, bila sam mlada i s#$nje je postalo stvarno!“ Dok u sljedećoj njezinoj pjesmi, uz njezin glas, čujete muški duboki glas, koji je snimljen i prikazan kao sotona: „Obuzeo je moju pamet…muški glas „Imam je“, Ima moju dušu…muški glas „Plaćeno“. Majko, on me ne želi pustiti!…muški duboki glas u pozadini se smije.“

Pokojni TUPAC, koji je također preminuo u sumnjivim okolnostima, navodno u obračunu, ovako repa:  „Prodao sam dušu za materijalne stvari, brze aute i k…e (pogrdni naziv za žene). Da li je hladno ili zato jer sam prodao svoju dušu?“

„Black Sabbath, AC/DC, Deep Purple, Led Zeppelin, Rolling Stones, Eaglesi, Kiss, Iron Maiden, Ozzy Osborne, Snopp Dog, David Bowie, Queen, DMX, Avicii (koji isto tako, na vrhuncu slave počini samoubojstvo jer je, kako doznajemo patio od depresije, snima pjesmu „Long road to hell“). Uz sve ove mega zvijezde, sotona i njegovi demoni ne prestaju sa napadima i na mlade, buduće zvijezde, „vrbuju“ ih još kao djecu. Miley Cyrus komentira: „Sotona je neshvaćen, krivo interpretiran. On je zapravo dragi momak.“

Potičem vas da budete oprezni, budni i da pazite na glazbu koju slušate. Ovo izuzetno opasno stvorenje želi ući u vaše misli, kao što je napravio brojnim zvijezdama, ubaciti vas u vrtlog depresije, agresije, tableta i na koncu, želi vas dovesti do suicida. Mnogi ljudi pate, nažalost i djeca, a da ne znaju zašto i koji je tome uzrok. Glavni i osnovni cilj sotone i demona nije da dođe do demonskog opsjednuća, nego da vas skriven dovede do Pakla, da vam oduzme dušu. Njegov glavni „trik“ jest, njegova skrovita prisutnost i, njegovo skrovito djelovanje na vas. Zato vas potičem da uzimate svete sakramente, da molite i, prije svega da idete na svetu Misu. Nemojte dozvoliti da vas zavede!

Milosrdni Isuse, od srca Ti zahvaljujem što nam šalješ svećenike i časne sestre. Hvala Ti što si nam poslao svetog Ivana Pavla II., Gabriela Amortha, papu emeritusa Benedikta XVI. i fra Jozu Zovka. Draga braćo i sestre u Kristu, potičem vas na molitvu za svećenike, časne sestre, biskupe, kardinale i papu Franju! Dragi naši svećenici i časne sestre, hvala vam što ste se odazvali pozivu Isusa Krista, Sina Boga živoga!

www.medjugorje-news.com/ magnifikat.hr /rastimo-u-vjeri.com