-nedjeljne svete mise u 8 i u 20 sati

-svagdanje svete mise u 8 sati

-prije svake mise mogućnost za ispovijed

-PROLONCIJA-

daje vam se na znanje da nikola gašpar,sin josipa i mirjane rođene maslać, mladić katolik rođen 1986 godine u župi plina,želi sklopiti sakramenat svete ženidbe sa ivanom oršulić,kćeri jurislava i jelke rođene volarević, djevojkom katolkinjom rođenom 1990. godine u ovoj župi.Tko zna za bilo kakvu zapreku ili zabranu ovoj ženidbi dužan je javiti crkvenim vlastima pod težak grijeh. vjenčanje im je u kominu.

MISE KROZ TJEDAN

  • pon.slavka vlahović za pok.zvonko
  • uto.ante šuman za pok.marko i jela
  • sri. lorna vlahović za pok.zora, jelka, ivan i tuna
  • čet.jelenka čupić za pok.eduard
  • pet.smiiljana kraljević za pok.dragica
  • sub.anka jelčić za pok.ivan.mara i nela
  • ned.u 8 za puk u 20 sati dubravka dugandžić za pok ante i mara