-svete mise nedjeljom u 8 i u 10 sati

-svagdanje svete mise u 19 sati

-krunica u 18. 30 osim subote i nedjelje

-u utorak je pobožnost svetom anti iza krunice

-u četvrtak je spasovo-uzašašće, sveta misa s procesijom i blagoslovom polja u 19 sati

-djeci umjesto vjeronauka krunica

-u subotu je u pločama hod za život,okupljanje ispred crkve  u ploči u 10.30 sati, možete nabaviti majice još u četvrtak prije i poslije svete mise ili se javite na 0915716656(jure), cijena je 50 kuna

-u nedjelju je kraljica neba i zemlje, župna svetkovina u pločama s procesiju u 10 sati,svečanu svetu misu predvodi don tomislav bašič, svetkovini prethodi trodnevnica  u četvrtak,petak(fra kristijan) i subotu(don dražen) s početkom u 19 sati

MISE KROZ TJEDAN

  • pon.ante grgurinović za pokivan,milica, luca i bara
  • uto.za pok.vinka medak-prva godišnjica
  • sri.marija medak za pok.ante
  • čet.uzašaće gospodinovo, misa za puk
  • pet.nevenka šuman za pok.josip
  • sub.mijo vujević za pok.marta,mijo i vito
  • ned.mladen vuletić za pok.mara u 8 sati, za puk u 10 sati