Blagoslovljen vam Božić dragi župljani i pratitelji naše župne stranice.
Lijepo je sinoć bilo biti u Kominu. Svetom smo misom bdijenja u 19 sati i misom polnoćkom koja je zbog trenutnog stanja bila u 21 sat dočekali Božić. Uz pjesmu i molbu novorođenom da slijedeći Božić dočekamo u normalnijem stanju. Noćas slavimo radosnu vijest, započeo je don Dražen propivijed zapitajući nas; Što je to Božić? Je li to samo otvaranje poklona, šarenilo i okićeni izlozi? Božić je darivanje ljubavi, Božić je dobrota i radost. Božić je poticaj kakvi trebamo biti, rekao je župnik. Danas slavimo dan koji ne gubi na svojoj privlačnosti jer Gospodnje to djelo, kakvo čudo u očima našim, citirao je Sveto pismo župnik. Svetkujući zajedno ovu veliku svetkovinu ne smijemo gubiti iz vida da je živi Isus tu sa nama svaki dan, na oltaru u prilici hostije. Priđite mu zato s povjerenjem, nemojmo ga nijekati i budimo vjerni novorođenom Isusu, knezu mira, pizvao nas je don Dražen. Na kraju svoje propovijedi župnik nas je pozvao da budemo radosni jer dođosmo na izvor svoje vjere koja bi nam trebala biti kao vjera mudraca i pastira. U toj istoj vjeri čestitam vam naš najradosniji blagdan- Božić,završio je svoje misli župnik. Mi se pridružujemo čestitkama , zahvaljujemo svima koji su doprinijeli ovom lijepom ugođaju, , pjevačima, graditeljima jaslica, mladićima koji su pripremili badnjak i svima vama dragi župljani koji ste dolaskom na svetu misu doprinijeli ovom lijepom ugođaju sinoć.