Na Božić smo imali dvije svete mise, u 8 i u 10 sati. Donosimo slikovni zapis i čestitku župnika don Dražena Dukića.
BOŽIĆNA ČESTITKA ŽUPNIKA
Dragi župljani!
„Više puta i na više načina Bog nekoć govoraše ocima u prorocima; konačno u ove dane ,progovori nama u Sinu“. Dok u božićnoj radosti razmišljamo o otajstvu Božjeg utjelovljenja, Crkva nam u ove božićne dane po Svetom Pismu pred oči stavlja misao o povijesti spasenja kako bi nam radosna vijest o Kristovom rođenju intezivnije zasjala pred očima duše i jače odzvonila u našim srcima.
Božić je kršćanski blagdan kojim se slavi rođenje Isusa Krista.
Božić iskazuje vjeru da je Bog prisutan u neznatnom i nejakom djetetu siromaha , snažniji od svih sila
Svima vama i ljudima dobre volje želim radostan i blagoslovljen Božić i novu Godinu 2022.
                                                                                                                              Župnik don D.Dukić