Dragi čitatelji našeg župnog web portala,želimo vam sretan najdraži svjetovni praznik u zemlji Hrvata, Dan pobjede i domovinske zahvalnosti, i dan hrvatskih branitelja. Posebno vama branitelji. Jer vi ste ti koji ste donijeli slobodu našem narodu. Vaš umor je značio naš odmor, vaše neprospavane noći i nemir je značio naš mir. Vaša smrt je značila život nas i naše Domovine. I zato vam neizmjerno HVALA!

Bog i Hrvati - Home | Facebook

I ne dajte da vam vaš dan slavlja pomute likovi sa svojim pričamao svojem djetinjstvu ne spominjući više od 400 ubijene djece od strane osvajača,i još u časnom domu Sabora ne poštuju HRVATSKI jezik, koji dolaze dati vam lažno poštovanje u Knin,a ne znaju preko svojih usana izreći krivca za stradanje našeg naroda, koji ucjenama i poniženjem naših ministara žele izjednačiti zločine u pojedinim mjestima iza „OLUJE“ sa ovom veličanstvenom pobjedom. I kažu da je rat gotov. Hvala Bogu da je! Ali koliko majki i djece još ne znaju za grob svojih voljenih,koliko nevino pogubljenih Bogu vapi za pravdom? Velik je zalog dala ova zemlja da bi se olako kockalo sa njenom slobodom. Zato budite ponosni,ne dajte se,učinili ste veliku i svetu stvar.Donijeli ste slobodu. Budite jamac te slobode. Dobri Bože čuvaj našu Hrvatsku,blagoslovi njene stanovnike, daj joj mir,osnaži vjeru. Majko Marijo,ti najvjernija odvjetnice Hrvata,izmoli u Boga milosti za našu Domovinu. Svima vama još jednom želimo sretan i blagoslovljen današnji dan.

Čestitamo Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih ...