Po ure kominske kulture….

Večeras je naša udruga HKZ MI povodom svetkovine Krista Kralja i završetka crkvene godine te blagdana svete Cecilije u utorak, organizirala u Domu kulture susret kukturnjaka našega mjesta. Susretu su nazočili članovi naše udruge HKZ MI, HS Glazbe Komin, Kominski pivači klapa Na uvo, ženska klapa Kolajna, Ivanka Paul, naša književnica, stare nase pučka pjevačice iz bivšeg KUD-a Danica Hrvatska….Bila je to večer lijepe pjesme i druženja. I ako Bog da, ovaj bi dogadaj dogodine mogao biti podignut na malo višu razinu i da prijeđe u jednu tradiciju našega mjesta.

Večeras je u našem domu održana večer Kominske kulture, kako je bilo pogledajte u videu a više o ovom događaju će te vidjeti i pročitati na stranici HKZ “MI” – Komin.

Slike su tu,a snimak pogledajte na https://www.youtube.com/watch?v=8KCkvqeYNh0