Znam da neću spasiti svijet, možda niti one koje poznajem, ali ipak moram početi.
Riječi su ovo svete majke Tereze. Pozvani smo kao vjernici mijenjati svijet na bolje. Počevši od svojih bližnjih. Širiti krug ljubavi i dobrote. Pa i onda kada Zlo zaigra svoj krvavi bal i kada se sve čini beznadno, ne smijemo odustati. Zlo je danas odnijelo živote u Beogradu. Obiteljima njihovu djecu, unučad. Odnijelo je oca, majku…..prekinulo je život. I koje god riječi izrekli, ovu nevolju te riječi neće umanjiti. Životi se vratiti neće. Ali smrt neće pobjediti, zlo će na kraju biti poraženo.
Dragi prijatelji pozivamo vas neka se u vašim molitvama nađe mjesta za stradale u Beogradu, za njihove obitelji. Da im dobri Bog udijeli snage u ovim teškim trenucima gubitka svoje djece i roditelja. Dao dobri Bog i da počinitelj ovog zlodjela spozna zlo koje je počinio i zatraži oprost i od Boga i od ljudi. Ma kako to teško bilo.
Ovim putem izražavamo iskrenu kršćansku sućut narodu Srbije zbog ove tragedije u njihovoj zemlji, posebno ožalošćenima uz molitve za pokojne.
Pokoj vječni daruj njima Gospodine i svjetlost vječna svjetlila njima. Počivali u miru Božjem. Amen!