Brojimo posljednje sate ove 2020 godine. Zanimljivo je bilo jutros slušati razgovore na jednoj našoj radio postaji o ovoj godini. I kao da su se svi natjecali govoriti samo o lošim stvarima koje su bile ove godine. Kao da ništa dobra nije bilo. Ako zastanemo na tren i promislimo, sigurno ćemo se sjetiti lijepih stvari koje su nam se dogodile u 2020. Možda smo upoznali nove ljude, dobili novi posao, povećali svoju obitelj za novog člana, dijete nam je prohodalo, izgovorilo prve riječi, možda smo se zaljubili ili je ljubav dvoje ljudi okrunjena brakom…..puno je stvari na kojima čovjek može biti zahvalan. Bilo je tu i događaja koji nam nisu dragi, za koje bi voljeli da nam se nisu dogodili ili da se ne ponove. Ali život je takav, sastavljen od lijepih i ružnih trenutaka. Na nama je kako ćemo se nositi sa njima. Koje ćemo više pamtiti. Mi sme se večeras u našoj crkvi došli zahvaliti Bogu. Za sve dobro što nas je pratilo. Zahvalili smo mu pjesmom i molitvom. I bilo je lijepo dragi prijatelji. Zahvaliti Isusu koji je i večeras bio sa nama u našoj crkvi. Zahvaliti mu pjesmom i molitvom. Da nas prati i u slijedećoj godini u svakom trenutku našeg života. Od srca i vama to želimo. Kao i svake godine na kraju, tako i ove na našoj župnoj stranici donosimo kratki slikovni zapis da se podsjetimo na neke događaje koji su se zbili u našoj župi. Donosimo i par slika sa večerašnjeg misnog slavlja. Mir vam i dobro i želimo vam lijep ispraćaj stare i ugodan doček nove 2021 godine.