Danas su članovi naše udruge na poziv trogirskih miovaca sudjelovali u proslavi njihovog osmog rođendana. Uz prigodne poklone čestitali smo miovcima njihovu obljetnicu i poželjeli im još puno godina rada i djelovanja. Proslavi je nazočilo izaslanstvo iz sredisnjice sa potpredsjednikom Matom Krajinom koji je pročitao čestitku predsjednika udruge Bože Skoke,predstavnici miovaca iz Solina. Također je stigao i potpredsjednik Sabora Ante Sanader, župan Splitsko- dalmatinski Blaženko Boban, don Ivan Terze predstojnik za pastoral mladih naše nadbiskupije i gradonačelnik grada Trogira. Sve je započelo svetom misom koju je predvodio don Ivan uz don Vinka Sanadera. Slijedila je skupština, predstavljanje novog vodstva i domjenak. Ovim putem zahvaljujemo miovcima iz Trogira na svemu i nadamo se da će se naši susreti nastaviti.