Riječ je o novom projektu franjevačkog bratstva iz pazinskog Franjevačkog samostana Pohođenja BDM koji su osmislili i vrlo uspješno vode e-Duhovne vježbe više puta godišnje.

Franjevci iz Pazina sa svojim su planetarnim projektom e-Duhovnih vježbi otišli joj korak dalje, još više ususret korisnicima željnim kvalitetnih duhovnih sadržaja – stvorena je aplikacija e-Duhovne vježbe.

Aplikacija pruža mogućnost sudjelovanja u online programima u cilju osnaživanja osobnog odnosa s Bogom kroz molitvu i razmatranja. U aplikaciji će se moći pronaći različite duhovne vježbe na koje se možete prijaviti nakon što preuzmete aplikaciju (za Android OVDJE; za iOS OVDJE).

“Za vrijeme trajanja vježbi svakodnevno ćeš primati tekstove za razmatranje i molitvu. Ti sam biraš vrijeme razmatranja, a aplikacija te podsjeti da je razmatranje stiglo. Možeš pronaći i Efu riječi, koja ti svakodnevno donosi citat iz Svetog pisma i prigodno kratko razmatranje. Preuzmi aplikaciju i molimo zajedno!” poručili su franjevci.

Porečko-pulska biskupija | Bitno.net