-u slijedeću nedjelju misa u 8.30 za puk-sveta krizma

-svibanjska pobožnost u 18.30

-u subotu ispovijed za krizmanike, kumove, roditelje i susret sa krizmateljem u 10.30

-vjeronauk u petak po rasporedu

-prije svete mise prigoda za ispovijed

svete mise kroz tjedan su u 19.00 sati

 

MISE KROZ TJEDAN

  • pon. Mijo Vujević za pok. Marta, Mijo i Vito
  • uto. sv. Duje,biskup i mučenik, pobožnost sv. Anti
  • sri. Niko Vujević za pok. Jerko, Mara i Danica
  • čet. Ivan Medak za pok. Mate i Vanesa
  • pet. Zora Čupić za pok.Janja
  • sub. Kristina Čupić za pok. Bjelimir
  • ned. sveta krizma,misa u 8.30                                                                                                                                                                                                                                                                     PROLONCIJA- Daje vam se na znanje da Miše Dugandžić  sin Mije i Dubravke rođene Matijašević mladić katolik rođen 1986 godine u našoj župi,želi sklopiti sakramenat svete ženidbe sa Marijom Gujinović ,kćeri Vinka i Nediljke rođene Grmoja,djevojkom katolkinjom rođenom 1986. godine u župi Metković. Tko zna za bilo kakvu zapreku ili zabranu ovoj ženidbi dužan je javiti crkvenim vlastima pod težak grijeh. Vjenčanje im je u subotu, 11.svibnja u župi sv. Ilije proroka Metković.