-svete mise kroz tjedan u 8 sati osim za one za koje je posebno navedeno vrijeme

pon. Ante Šuman

uto. na nakanu

sri. Jerolim Vladimir

čet. Ante Dugandžić

pet. misa za pok. Darinku Šuman,prva godišnjica

sub. Božica Vladimir

ned. mise u 8 i u 10.30

  • u petak je prvi petak, ispovijed u 17.00,iza mise sveta misa i pobožnost Srcu Isusovu
  • vjeronauk po redovitom rasporedu za sve uzraste
  • -PROLONCIJA- Daje vam se na znanje da Goran Zmijarević sin Srećka i Ivanke mladić katolik rođen 1986 godine u župi Plina-Stablina,želi sklopiti sakramenat svete ženidbe sa Mateom Šuman ,kćeri Velibora i Marijane,djevojkom katolkinjom rođenom 1997 godine u župi svetog Ante u Kominu. Tko zna za bilo kakvu zapreku ili zabranu ovoj ženidbi dužan je javiti crkvenim vlastima pod težak grijeh. Vjenčanje im je u subotu, 02.ožujka, u 17.00 sati u našoj župi.