-nedjeljne svete mise u 8 i u 10 sati

-svagdanje svete mise u 8 sati

PROLONCIJA

-daje vam se na znanje da  tonći oršulić,sin stipe i marije oršulić,  rođene ivandić  , mladić katolik rođen 1994 godine u našoj župi,želi sklopiti sakramenat svete ženidbe sa teom raos, kćeri  saše i ilijane raos,rođene smiljanić, djevojkom katolkinjom rođenom 1998. godine u župi kraljice neba i zemlje u ploči.

-tko zna za bilo kakvu zapreku ili zabranu ovoj ženidbi dužan je javiti crkvenim vlastima pod težak grijeh. vjenčanje im je u ploči u subotu 23.IX. 2023 godine

 

.PROLONCIJA

-daje vam se na znanje da  mladen medak,sin ante i silvane medak,rođene markota , mladić katolik rođen 2001 godine u našoj župi,želi sklopiti sakramenat svete ženidbe sa katarinom musulin kćeri  pere i jelene musulin,rođene martinović, djevojkom katolkinjom rođenom 2002. godine u župi svetoga nikole u metkoviću.

-tko zna za bilo kakvu zapreku ili zabranu ovoj ženidbi dužan je javiti crkvenim vlastima pod težak grijeh. vjenčanje im je u metkoviću u subotu 23.IX. 2023 godine

 

MISE KROZ TJEDAN

  • pon.toma batinović za pok.tomislav
  • uto.antica medak za pok.stipo i viktorija
  • sri.kata dugandžić za pok.dubravka
  • čet.ksenija medak za pok.tomislav
  • pet.mia oršulić-nakana
  • sub.nada vuletić za pok.vice i kata
  • ned.branimir medak za pok.liberan i nedjeljka u 8 sati, za puk u 10 sati.