-svete mise nedjeljom u 8 i u 10 sati

-svagdanje svete mise u 8 sati osim ako nije drugačije navedeno

-vjeronauk u subotu po rasporedu

-u utorak pobožnost svetom anti u 18.30

-u nedjelju nedjlja sakramenta,blagoslov s presvetim

-obitelj pokojnog jure oršulića zahvaljuje svima koji su na bilo koji način sudjelovali i pomogli kod sprovoda njihova pokojnika

MISE KROZ TJEDAN

 • pon.za pok.josipa,tonku i miju
 • uto. za pok.nikola i manda u 19.00
 • sri.za pok.mario
 • čet. za pok.toma i nevenka
 • pet. za pok.drina i stipo
 • sub.za pok.vitomir
 • ned.za pok.drina,zora,stipan i luka u 8 sati,za puk u 10 sati                                                                                                                                                                                                                                                             -PROLONCIJA-

  daje vam se na znanje da dino oršulić,sin matka i dragane rođene rešetar, mladić katolik rođen 1995 godine u našoj župi ,želi sklopiti sakramenat svete ženidbe sa mateom golemac,kćeri marinka i tereze rođene raguž, djevojkom katolkinjom rođenom 1995. godine u župi u pločama.

  Tko zna za bilo kakvu zapreku ili zabranu ovoj ženidbi dužan je javiti crkvenim vlastima pod težak grijeh. vjenčanje im je 18.travnja,2021 godine u ploči.