Cijenjeni posjetitelji župne web stranice.

Povodom humanitarnog koncerta u Metkoviću u nedjelju 30. ožujka ove godine, župna web stranica organizira nagradnu igru. Pravo sudjelovanja imaju svi posjetitelji web stranice osim urednika. Nagrade su ulaznice za koncert. Vaše je samo da svakog dana pročitate pitanje i odgovor upišete u prostor za odgovore ispod pitanja. Prvi točni odgovor koji stigne bit će nagrađen sa ulaznicom. Igra počinje na Blagovijest, 25. ožujka oko 12:00 sati i trajat će četiri dana (svakog dana po jedna ulaznica). Dobitnici će ulaznice moći podići u Crkvi u nedjelju poslije mise. Ovo je skromni doprinos naše stranice ovoj humanitarnoj akciji, te vas sve skupa pozivamo da se odazovete u što većem broju. imena dobitnika će biti objavljena ovdje na stranici sljedećeg dana po početku novog pitanja.