U organizaciji naše udruge na treću Radosnu nedjelju Došašća u našem je mjestu upriličena mala zabava za najmlađe, a ni starijima nije bilo mrsko. Sladilo se sa ukusnim palačinkama, dječica su pjevala, igrala se lutrija sa malim nagradama. A tombola je bila napeta do samog kraja. Kako neće kad je nagrada odojak. Dobitnicima čestitamo. Najzanimljiviji su bili gosti iznenađenja. Sveti Nikola i Djed Božićnjak. Iznenadili su dječicu svojim dolaskom i poklonima. Otkud njih dvoje zajedno? Naime, sveti Nikola je putovao brodom koji je uletio u oluju i promjenivši smjer kasnio je u Komin. U to vrijeme Djed Božićnjak je naišao sa svojim saonicama i sobovima. Vidjevši svojeg prijatelja svetog Nikolu u nevolji, odlučio ga je povesti te su se dogovorili da zajedno posjete Komin. I bi tako. I svidjelo se Djedu Božićnjaku u Kominu. Nije baš vjerovao svetom Nikoli da u Kominu zna biti tako zabavno i lijepo. A sada možda uhvati naviku pa mu Komin postane stalna postaja gdje će svraćati. Hvala svima koji su omogućili da se ovaj lijepi događaj upriliči.Radost i osmijeh sa dječjih lica je nešto najlijepše na ovom svijetu. Za to se vrijedi potruditi. Nadamo se ako Bog da susretu i dogodine.