Najbolje stvari ispadnu izgleda kada se dogode i organiziraju spontano.
Sinoć su u organizaciji HSG Komin nastupili glazbenici skupine Fanfare Roller Toaster iz Francuske. Glazbena je to skupina koju čine studenti glazbene akademije. Sa našim mjestom i Glazbom ih je spojila naša mještanka Katja Čupić koja živi u Francuskoj i kojoj ovim putem zahvaljujemo. Hvala također i Hrvoju Medaku na poklonjenoj lijepoj ribi za brudet kojeg je sinoć pripremio Stanko. Hvala svima vama dragi mještani koji ste na bilo koji način doprinijeli ovom lijepom događaju. Malo je reći da su naši gosti bili oduševljeni dočekom i odnosom prema njima. “Putujemo cijelom Europom ali nigdje ovakvog lijepog odnosa prema nama nije bilo.” – Njihove riječi. I zahvaljuju cijelom Kominu na ovako lijepom dočeku i ugođaju na koncertu. Video isječke imate na župnom faceboku, Kominskim kronikama i tu na ovoj stranici. Vjerujemo da vam je bilo lijepo. Još jednom hvala svima.