Proslavili smo danas Cvjetnicu. Malo skromnije zbog trenutnog stanja u našoj župi. Ali Bogu hvala,izgleda da je najgore iz nas, tako bi mogli Uskrs dočekati u miru. Svim bolesnima i onima u izolaciji želimo brz oporavak.
Na početku današnjeg misnog slavlja bio je blagoslov maslinovih grančica. Čitana je muka po Marku. Današnjim danom obilježavamo svečani Isusov ulazak u Jeruzalem. U propovijedi je župnik rekao da je ovaj događaj obilježio početak kraja Isusovog ovozemaljskog života. Ovaj događaj je i ispunjenje Zaharijinog proročanstva u ulasku kralja u sveti grad Jeruzalem na magarcu,nastavio je župnik. Isus pozna prevrtljivost čovjeka,danas mu kliču kao kralju,a za koji dan iz istih grla će izlaziti riječi:Raspni ga raspni. Zar se tako i ne događa i danas,nastavio je don Dražen. Danas se odričemo sotone,a već sutra se svađamo, ne dolazimo na svetu misu,izbjegavamo ispovijed……Na kraju nas je pozvao da se i mi radujemo i kličemo svome Gospodinu. Želimo vam svima blagoslovljenu nedjelju muke Gospodnje, i da Uskrs dočekate u miru i zdravlju.