Danas je točno mjesec dana od pokretanja župne web stranice.

Nadamo se da smo opravdali vaša očekivanja,i trudit ćemo se da budemo bolji.Korizmeno vrijeme u našoj župi je liturgijski bogato,te se nadamo da ćemo to sve uspjeti popratiti na zadovoljstvo svih nas. Neka nas ova korizma sve skupa potakne da budemo bolji,i da se odreknemo nekih loših navika.Bar malo,jer i to je uspjeh.Poslovica veli da i najduži put počinje jednim malim korakom,pa eto,učinimo i mi skupa taj mali korak.Od utorka 18.ožujka odbrojava se 13 utoraka do svetog Ante,pa smo za one koji bi htjeli moliti i obaviti pobožnost svetom Anti, stavili tu pobožnost i na župnu stranicu.Napominjemo da će i biti objavljena i pobožnost devetnice svetom Anti,(devet dana prije svetog Ante).

Molitve za svih trinaest utoraka možete preuzeti OVDJE.