-nedjeljne mise po rasporedu u 7.30 i u 9.30 sati

-prije svake mise mogućnost za ispovijed

-svagdanje mise su u 8 sati osim ako nije drugačije navedeno

-u ponedjeljak je gospa snježna,središnja proslava u vidu

  • povodom sutrašnjeg dana domovinske zahvalnosti,dana pobjede i dana hrvatskih branitelja biti će služena sveta misa u 8 sati                                                                                                                                                                                                                                                                                                MISE KROZ TJEDAN
  • pon. misa za puk u 8 sati
  • uto. danica vujević za pok. stanko i nevenka
  • sri. antonio vlahović za pok. dubravka vlahović
  • čet. nike medak za pok. mate, manda i emica
  • pet. bariša oršulić za pok.josip i anka
  • sub. dubravka dugandžić za pok.ante i mara i njene mrtve
  • ned. ivanka dugandžić za pok.ante u  7.30, misa za puk u 9.30