-nedjeljne mise po rasporedu u 7.30 i u 9.30 sati

-svagdanje mise u 8 sati ako nije drugačije navedeno

-prije svake svete mise mogućnost za ispovijed

 

– PROLONCIJA- 

Daje vam se na znanje da Denis Jelčić   sin Zlatka i Vere rođene Mijoč, mladić katolik rođen 1991 godine u našoj župi,želi sklopiti sakramenat svete ženidbe sa Marijom Katić ,kćeri Mate i  Angele rođene Raguž,djevojkom katolkinjom rođenom 1996. godine u župi Ploče. Tko zna za bilo kakvu zapreku ili zabranu ovoj ženidbi dužan je javiti crkvenim vlastima pod težak grijeh. Vjenčanje im je 23.kolovoza u župi Kaljice neba i zemlje u Ploči. 

 

MISE KROZ TJEDAN

  • pon. anica medak za pok. mijo,nikola i matija
  • uto. martin šuman za pok.marija čupić
  • sri. marija dugandžić za pok ivo i julija
  • čet. smiljan vujević za pok.zvonimir i maša
  • pet. vlado dugandžić za pok. grgo,pera,jozo i manda
  • sub.jelena parmać za pok. dujo i ajka
  • ned. ivanka šuman za pok.stanko u 7.30