U subotu 28.veljače,u našoj župnoj crkvi uz odobrenje crkvenih vlasti,župnika i pastoralnog vijeća,održana je osnivačka skupština Hrvatskog katoličkog zbora-MI,podružnica Komin. Na osnivačkoj skupštini bilo je prisutno 24 naših mještana koji su i pristupili ovoj udruzi. Za predsjednicu udruge izabrana je Kata Dugandžić,dopredsjednika Jurica Ćopo,tajnica Nikolina Burić i rizničar Lucijan Oršulić.Usvojen je i statut,te je krenula rasprava o raznim temama i idejama. Prihvaćena je zamisao Silvije Krmić o održavanju Uskršnjeg sajma koji će biti dobrotvorne naravi,i održat će se po nazivom „Župa svetog Ante u Kominu za župu svetog Ante u Kninu“. Na sajmu će sudjelovati razne udruge,škole i vrtić,stari zanatlije,te par pučkih zborova iz susjednih župa koji će prikazati korizmene napjeve iz svojih župa.