Posebna je ovo nedjelja dragi čitatelji u životu naše župe. Posebna jer je bila sveta misa u crkvi na Galičaku. Na mjestu naših početaka. Gdje su naši preci stigli i odlučili ostati. Mnogi su i možda pokopani na području Galičaka. I sigurno su oni koji su štovali Križ Isusov kao simbol spasenja sa Nebesa gledali svoje potomke kako u zajedništvu slave svetu misu na tom lijepom i za Kominjane svetom mjestu.

Naglasio je župnik u svojoj propovijedi vrijednosti Križa Kristova. I nije lako uvijek nositi taj križ. Ali tko ustraje, spasit će se. Pozvao nas je na kraju propovijedi da slijedimo primjer Krista i da se ne stidimo tog simbola spasenja,već da budemo pravi vjernici,kršćani. Da čuvamo svoju vjeru.

U nastavku pogledajte slikovni zapis sa današnjeg misnog slavlja na Galičaku. Mir vam i dobro!