Veliki četvrtak je. I zadnji dan korizme.Počinju dani vazmenog trodnevlja. Dan je ovo kojim se Crkva prisjeća Posljednje večere na kojoj je Isus Krist, uoči smrti i muke, ustanovio sakrament Euharistije i sakrament svetog svećeničkiog reda. Večeras smo svetom misom proslavili početak svetog trodnevlja. U 19.00 sati je bila sveta misa. Nakon mise izložen je bio Presveti Oltarski Sakramenat uz razmatranje. Izmoljena je zlatna krunica kao i svake godine do sada,te je dan blagoslov župi sa Presvetim u 20.00 sati. Imali ste prigodu gledati izravni prijenos na župnom facebook profilu. Trenutno su neke tehničke poteškoće te se i na ostalim stranicama koje su emitirale svoje prijenose uživo ne može pogledati snimak. Nadamo se da će to biti uklonjeno. Zvona su utihnula u očekavanju Uskrsa.  Evo par slika sa večerašnjeg misnog slavlja.