“Do smrti se bori za istinu i Gospodin će se boriti za te”. Ovu lijepu izreku smo uzeli za misao vodilju naše župne stranice koja evo danas slavi svoju obljetnicu osnutka. Rođendan nam je dragi prijatelji. Bilo je to 13.veljače 2014. Uz odobrenje Pastoralnog vijeća i tadašnjeg župnika počeli smo sa radom. I ko u svakom poslu bilo je grešaka. Trudili smo se i trudit ćemo se popratiti sva događanja u našoj župi. Ne libimo se dirnuti i u neke osjetljive teme. To ste sigurno primjetili. Jedno vrijeme nas je facbook administrator i blokirao. Ali nema odustajanja! Cenzuru ne priznajemo kao pojavu, i od istine ne bježimo ma kakva ona bila. Možda smo neke našim pisanjem znali naljutiti. Ako smo nekoga povrijedili,ispričavamo se. Drago nam je vidjeti da nas pratite iz cijele Domovine. I sa svih krajeva svijeta. Lani smo zbog toga i obnovili web stranicu i na njoj smo proširili djelovanje na pojedine vijesti iz društva i Crkve. Bilo je tu vijesti koje su sa naše stranice prenijele i nacionalne tv kuće, o amforama, pa smotra žudija, a posebno je bio zanimljiv prilog za vrijeme svjetskog nogometnog prvenstva ako se sjećate. Božić, Uskrs, sveti Ante, ispratili smo don Petra, poželjeli dobrodošlicu don Draženu. I hvala im obojici na podršci našem radu. Zadovoljni smo statistikom praćenja župnog web portala. Da ne ostane sve u virtualnom svijetu, pokrenuli smo i Glasnik,župne novine. Evo mi ćemo truditi i dalje biti u tijeku sa novostima iz župe i iz života Crkve. A vi nam budite podrška. Jer da nije vas,naših čitatelja,ne bi bilo niti nas. I hvala vam od srca na tome.Zdravlja,sriće i Božjeg blagoslova želi vam uredništvo vašeg web servisa župe svetog Ante u Kominu. Živili! 

Fotografija Župa sv. Ante, Komin.Fotografija Župa sv. Ante, Komin.

 

Fotografija Župa sv. Ante, Komin.Fotografija Župa sv. Ante, Komin.Fotografija Župa sv. Ante, Komin.Fotografija Župa sv. Ante, Komin.

Fotografija Župa sv. Ante, Komin.