-mise nedjeljom po redovitom rasporedu u 8 i u 10 sati

-u srijedu je sveta barbara,misa za puk u 9 sati,procesija

-u petak je sveti nikola,misa u 8.30 sati za svečare,iza mise odriješenje za njihove pokojne i blagoslov djece. Slave obitelji: Aničić, Bistrić, Ćopo, Čović, Delija, Kurt, Kapović,Laura, Parmać, Šendo, Šuman, Visković, Vlatković i Vuletić.

-vjeronauk po istom rasporedu za sve

-hvala svima koji su dali prilog u voću i povrću za sjemenište

VRIJEME JE DOŠAŠĆA PA ĆE KROZ CIJELO TO VRIJEME BITI MISE ZORNICE U 6 SATI UJUTRO(ovaj tjedan ih nema u srijedu,sveta barbara i petak,sveti nikola)

 

MISE KROZ TJEDAN

  • pon. radinko medak za pok. ivan i mara
  • uto. olga vuković za pok.mirko
  • sri.sveta bara,misa za puk u 9 sati
  • čet.saša medak za pok tomislav
  • pet.sveti nikola,misa za svečare
  • sub.jadranka medak za pok.marko,mara, stipan i manda
  • ned.druga nedjelja došašća nikolina vuković za pok. suzana, ilija i anica u 8 a u 10 sati za puk

 

-PROLONCIJA-

Daje vam se na znanje da Nikola Medak  sin Stanke i Zdenke rođene Vlahović, mladić katolik rođen 1992 godine u našoj župi,želi sklopiti sakramenat svete ženidbe sa Teom Erak ,kćeri Milivoja i Andrijane rođene Babić,djevojkom katolkinjom rođenom 1991. godine u Ploči. Tko zna za bilo kakvu zapreku ili zabranu ovoj ženidbi dužan je javiti crkvenim vlastima pod težak grijeh. Vjenčanje im je 7.prosinca u Ploči.