Inicijativa 40 dana za život nastavlja sa svojom molitvenom nakanom za trudnice i nerođenu djecu, ali u novim uvjetima.
Autor: laudato.hr/

– Prateći situaciju koja se događa vezano za virus COVID-19, tzv. korona virus, savjetujući se s policijom i civilnim stožerima, poštujući i prateći upute, od danas smo privremeno zaustavili bdjenja na 35 mjesta u Hrvatskoj – stoji u priopćenju Inicijative objavljenom na službenoj Facebook stranici.

Korizmena kampanja traje i dalje, samo se poziva sudionike da se do daljnjeg bdije i moli u našim domovima. Svi koji se žele priključiti mogu pronaći kontakte svih voditelja i javiti se za molitvu u svome domu na njihovoj web stranici.

– Važno je znati da nijedna mama nije sama, i da nam se može uvijek javiti na sve naše kontakte (kao i inače tijekom godine) – zaključili su iz Inicijative.