Proslavili smo jutros u našoj župi ovaj lijepi blagdan. Na početku svete mise izmoljene su litanije i molitve pred oltarom Gospe od brze pomoći. Taj oltar je u našoj crkvi podignut zahvaljujući pok. Stipi Vlahoviću i njegovu zavjetu za uslišanu molitvu Gospi od brze pomoći za preživljene strahote komunističkih progona i križnog puta po završetku drugog svjetskog rata. U nastavku donosimo molitvu Gospi i par slika sa jutrošnje svete mise.

Molitva Gospi od Brze Pomoći

O Marijo, Majko Božja,
ti koja znaš za jade i nevolje ovoga svijeta,
bdij bez prestanka nad nama
i nad cijelom Crkvom svojega Sina
i budi nam uvijek Našom Gospom Brze Pomoći.
Pohiti da nam pomogneš u svim našim potrebama,
posebno … (navedi svoju potrebu).

Budi nam utočište za ovoga prolaznoga života
i isprosi nam život vječni,
po zaslugama Isusa, svojega Sina,
Gospodina i Otkupitelja našega.
Amen.

Fotografija Župa sv. Ante, Komin.

Fotografija Župa sv. Ante, Komin.

Fotografija Župa sv. Ante, Komin.

Fotografija Župa sv. Ante, Komin.

Fotografija Župa sv. Ante, Komin.